Noorte rahvaliiga võitjad 2017!

Meil on rõõm teatada, et käesoleva aasta noorte rahvaliiga võitjateks krooniti JK Vändra Vapruse mängijad!

Võistlus, kus osales aastal 2017 20 võistkonda, kes jagati piirkondade kaupa nelja alagruppi väljus võitjana Meie noortest koosnev esindus. Alagrupis mängiti kaheksa kohtumist kodus-võõrsil printsiibil, kellest kaks paremat võistkonda jõudsid välja finaaltruniirile. Vändra poistega samas grupis osalesid veel Kohila Püsivus JK, Suure-Jaani United, Tääksi SK ja Abja SK. Kaheksast kohtumisest võideti kuus ja kaotati kahel korral, mis tagas Suure-Jaani Unitedi järel alagrupis teise koha ja pääsu kaheksa tugevama hulka. 1/4 finaali vastaseks saadi Spordiklubi Barca, kellega kohtuti loosi tahtel võõral välajkul. Kohtumine kujunes tuliseks, kuid 5:0 võiduga astuti kindlalt edasi poolfinaali, kus ootas ees JK Laagri HK/AMJK, kellega taas tuli mõõtu võtta võõrsil Laagri kooli uhiuuel kunstmuru staadionil. Võib julgelt väita, et keeruliseim vastane ja hooaja kõige raskem mäng toimus just poolfinaalis. Peale tulist heitlust suutsid siiski Vändra poisid oma paremuse maksma panna ja 3:1 võiduga tagati koht Finaali, kus ootas ees eelmise aasta finaaalpaari, selle aasta teine poolfinaal Saaremaa JK aameraaS - Suure - Jaani United omavahelise kohtumise võitja Suure-Jaanist. Kuna alagrupis kohtuti seama vastasega kahel korral, siis aimati, mis ees ootamas on. Alagrupis saavutasid mõlemad võistkonnad teineteise üle ühe võidu, seega ka Finaal tõotas tulla tasavägine. Finaalis võttis kodumeeskond kontrolli koheselt enda kätte, kuid Kert Järve kauglöök viis hoopis külalsied meie rõõmuks juhtima. Kuigi värava löömiseks oli võimalusi Unitedi võistkonnal vast pisut rohkem, siis skoori eest holitsesid esimesel poolajal veel Marek Matt ja Sten Endel Raudsepp. Korra sahistasid väravavõrku ka kohalikud pallurid tehes puhkepausiks seisu tabloole Suure-Jaani United üks JK Vändra Vaprus kolm. Teine poolaeg tõi libedal väljakul juurde veel kuus väravat Vändrale ja ühe värava penaltipunktilt ka kohalikele, kuid raskes võitluses saavutatud näiliselt kerge võit oli JK Vändra Vapruse mängijatele auga välja teenitud. Teisel poolajal lisasid oma kontole väravaid veel Marlon Kivisild 2, Janari Pärn, Marek Matt, Arko Saar, Hanno Tamm kõik ühe tabamuse. Peale kohtumist toimus koheselt ka auhinnatseremoonia, kus EJL esindaja Urmas Kirs andis võistkondadele üle diplomid, riputas kaela medalid ja ka uhke võitja karikas ei olnud auhinnalaualt puudu!

JK Vändra Vaprus tänab kõiki vastaseid kellega mõõtu tuli võtta, EJL toreda turniiri eest ja muidugi oma klubi mängijaid ning treenereid, kes hoidsid taas Vändra Lippu Kõrgel!

Vändra MÕMM, Vaprus MÕMM, Vändra Vaprus MÕMM-MÕMM-MÕMM!

Your rating: Puudub Average: 3.1 (59 votes)