Liitu treeningutega!

Ootame treeningutega liituma igas vanuses poisse ja tüdrukuid. Treeningul osalemiseks palume otsida menüüst vastava vanuse treeneri kontakt andmed ja leppida kokku millal laps saab treeningutega liituda. Informatsiooni võite küsida ka Ranet Lepiku tel. 5845 4904(ranet@jkvandra.ee) ja Silver Kurg tel. 5809 1959(silver@jkvandra.ee) käest.

Igal uuel lapsel on võimalik kahe nädala jooksul proovida, kas talle jalgpalli treeningud sobivad. Kui leiate, et soovite jätkata treeninguid meie klubis, siis palume täita ja esitada õpilase liitumisleping:

 

  • Koolis käiva lapse leping: PDF
  • Lasteaias käiva lapse leping: PDF

Tutvuge ka huvikooli sisekorraeeskirjadega! PDF

Õppemaksu info

Õppemaks on püsimaks mida tasutakse kogu aasta vältel (lasteaias september-mai) vaatamata sellele, kas lapson kohal käinud või mitte. Erandina teeme makse osas tasaarvelduse kui laps on puudunud üle kuu aja tervislikel põhjustel õi vigastusega.

Klubi õppemaks tasutakse ülekande teel MTÜ Jalgpalliklubi Vändra Vapruse arveldusarvele (EE281010220106092012) vastavalt klubi poolt esitatud arvele. Palume maksekorraldusele märkida ka lapse nimi ja millise kuu eest tasute (maksta tuleb järgneva kuu 10. kuupäevaks).

LAPS                                       KUUMAKSE                        AASTAMAKSE             

Koolilaps                                       28€                                      330€

Lasteaialaps                                 14€                                      125€

Kaks last ühest perest kokku        32€                                      380€

veebilehe disain ja arendus | Veebilehe majututus