Õppemaks

Seoses riikliku spordiklubide maksupoliitika praktika muutumisega on MTÜ Jalgpalliklubi Vändra Vaprus sunnitud muutma õppemaksu süsteemi. Alates 1. märtsist 2014 on õppemaksu aastamaks 330.- eurot, mida on võimalik tasuda osadena 28.- eurot kuus.

Kui treeningutel osaleb perest kaks või enam last on aastamaks kokku 380.-, mida on võimalik tasuda osadena 32.- kuus.

NB! Klubi õppemaksu tuleb tasuda 12 kuud, sisaldab 11 kuud treeninguid ja võistlusi ning 1 kuu puhkust. Puhkuse aja (kas ühes või mitmes osas) määrab treener sõltuvalt konkreetse võistkonna treening- ja võistlusgraafikust. Osalustasu on püsitasu, treeningutelt puudumine ei vabasta osalustasu maksmisest. Erandina tehakse tasaarveldus siis, kui laps puudub tervislikel põhjustel arsti tõendiga üle kuu aja.

Lasteaedade treeninggruppidel on erandina arvestatud aasta maks 125.-, mida on võimalik tasuda osadena 14.- kuu eest.

NB! Klubi õppemaksu tuleb lasteaialapse eest tasuda 9 kuud, sisaldab 8,5 kuud treeninguid ja võistlusi ning kahe nädalast puhkust. Puhkuse aja (kas ühes või mitmes osas) määrab treener sõltuvalt konkreetse võistkonna treening- ja võistlusgraafikust. Osalustasu on püsitasu, treeningutelt puudumine ei vabasta osalustasu maksmisest. Erandina tehakse tasaarveldus siis, kui laps puudub tervislikel põhjustel arsti tõendiga üle kuu aja.

Klubi õppemaks tasutakse ülekande teel MTÜ Jalgpalliklubi Vändra Vapruse arveldusarvele (EE281010220106092012) vastavalt klubi poolt esitatud arvele. Palume maksekorraldusele märkida ka lapse nimi ja millise kuu eest tasute (maksta tuleb järgneva kuu 10. kuupäevaks).

NB! Lapsevanemal on võimalik taotleda klubi liikmemaksu soodustust või vabastust saates põhjendusega vabas vormis avalduse aadressile klubi@jkvandra.ee. Klubimaksu suurus ei sõltu lapse trenniskäimiste arvust.

veebilehe disain ja arendus | Veebilehe majututus