Noorte eelmise nädala mängud!

Möödunud nädalal pidasid meie klubi noored maha kolm kohtumist, mis kõik leidsid aset kodusel Vändra staadionil. Väljakule said joosta nii C, D, kui ka E klassi pisipallurid. Edukaimadeks osutusid seekord kõige väiksemad, kes võrdsete heitluses 3:2 Pärnu JK II meeskonda alistada suutsid. Kuigi võimalusi jätkus mõlemale poolele suutsid pärnakad kohtumist juhtima minna. Esimene poolaeg lõppes tulemusega 1:0. Kohe teise poolaja alguses suutis Germo Pärnik viigi jalule seada ja natukese aja möödudes mindi omakorda 2:1 sama mehemüraka jalast juhtima. Kui mängida oli jäänud kümmekond minutit suutsid vändrakad ilusa rünnaku lõpetuseks koguni 3:1 juhtima asuda. Ilusa sooritusega sai hakkama Marlon Kivisild. Nagu öeldud oli tegu väga võrdsete meeskondadega ja seega ei olnud veel pärnakad oma viimast sõna öelnud ja kohtumise viimastel minutitel suudeti üks tagasi lüüa, kuid vastase kahjuks tiksus kell liialt kiirelt ja kohtumise lõpunumbrid olidki 3:2 JK Vändra Vaprusele.

Teisetel aga nii hästi ei läinud. D klassi poistele sõitsid külla sõbrad Kuressaarest, kes olid Vändrasse oma liigavõitu kindlustama tulnud, mis neid võidu korral kroonis. Loiult mängitud esimene poolaeg kaotati vastasele selgesti tulemusega 4:0, kuid teisel poolajal suudeti end piisavalt kokku võtta, et ka ise korralikku jalgpalli näidata. Oma väravad lõi kohtumises ära hetkel liiga parim väravakütt Ronaldo Tiismaa, kelle kontol on koguni 31 tabamust. Ronaldo väravad olid aga ühed helgemad hetked mängust, kuna kohtumine kaotati kindlalt 7:2 ja seega Palju Õnne saarlastele liigavõidu puhul!

Lohakalt mängisid ka meie C klassi poisid. Kindel tabeli esikoht mängiti rumalalt maha viimase minuti kaotusega Nõmme JK Kalju vastu. Kuigi kohtumine algas omadele väga roosiliselt, kuna juba kolmandal minutil viis Martin Pärn kodumeeskonna juhtima. Isegi loiu esitusega suudeti pea kogu esimest poolaega domineerida, kuid poolaja lõpu omavärav viigistas seisu. Teine poolaeg tekitati ohtralt momente, kuid kahjuks jäid kõik kättevõideldud võimalused kasutamata ja nagu vana jalgpallitõde ütleb realiseerimise kohta, saadigi kohtuniku üleminutitel karistatud ja seda väga valusalt. Pisikese arusaamatuse tõttu pääses karistusalas löögile vastaste ründemees, kes võimalust käest ei lasknud ja seega omad võiduga Tallinnasse sõidutas. 2:1 Nõmme JK Kalju kasuks tähendas seda, et lähimad konkurendid sulatasid tabelis vahe minimaalseks. Loodame, et oli lihtsalt halb päev ja poisid võtavad ise juhtunust õppust!

Your rating: Puudub Average: 2 (1 vote)