Naised naasesid Narvast võiduga

Täna, 11. aprill pidasid oma esimese kohtumise sellel hooajal ka meie naised. Avamänguks tuli ette võtta 500 km reis Narva.

Kohtumine algas kohe meie naiste initsatiiviga. Juba esimesel rünnakul jäi pisut löögitäpsusest puudu meie noorel ründajal Enelin Kannul, kes palli 16 meetri pealt napilt väravast mööda lõi. Kuigi palli valdasid meie neiud enam, ei suudetud sellest hoolimata esimesel poolajal skoori avada. Palju oli tehnilist praaki, mis nurjas olulise söödu või siis viimase löögi väravale, millest oleks võinud saavutada edu. Ohtlikult lõid mitmel korral väravale Kristel Eier ja Reili Arumäe. Viimasel oli võimalus meie neiud värava esisest löögist 2 minutit enne poolajavilet juhtima viia, kuid löök oli liialt tugev ja lendas napilt üle värava. Niisama ei kulgenud väljakul ka Narva Transi mängijad, kes nõelasid mõnel korral ohtlikult meie väravat. Õnneks olid meie kaitsajd ja väravavaht Anne Ojala tasemel ja neutraliseerisid kõik ohud ning seis jäigi esimese kolmveerandtunni järel 0:0.

Teine poolaeg üritasid mõlemad võistkonnad kõvasti. Korra tabasid vastased meie väravaposti ja paaril korral üritati löögitäpsust proovida kaugelt. Meie neiud said esimese poolaja kohmetusest üle. Käima saadi korralik söödumäng ja üha ohtlikumaks muutusid rünnakud vastase väravale. Kui esmalt suutsid vastased oma värava puutumatuna hoida, siis 80. minutil õnnestus väravalukk siiski avada. Nimelt proovis taaskord keskväljal korralikku mängu näidanud Anni Ringenberg kauglööki, mis õnnestus vastase väravavahil esmalt jalgadega tõrjuda. Esimesena oli aga tagasi põrganud pallil jaol Kristel Eier, kes vasaku jalaga palli vasturutanud väravavahist kenasti mööda lõi. Kaitsjad püüdsid küll pallile järele jõuda, kui ebaõnnestunult. Viimased kümme minutit möödusid pingeliselt. Võimalusi tekkis veel mõlema värava all, kuid kahjuks ründajad olid ebatäpsed ja õnneks kaitsjad pidasid kenasti vastu. Ära tuleks märkida ka kurb asjaolu, nimelt mängu 55. minutil väänas õnnetult hüppeliigest Marleen Stokkeby, kes kahjuks ei saanudki mängu enam jätkata.

Kuigi mäng oli küllaltki rabe ja kindlasti saab õues treenides ainult paremaks minna, siiski tuleb tüdrukutele au anda, et raskest mängust auga välja tuldi ning 3 võidupunkti koju toodi.

Narva JK Trans - Vändra JK Vaprus 0:1 (0:0)

Väravad: 80. Kristel Eier

Koosseisu: Anne Ojala, Kristiina Hansen (46. Maigy Maasik), Grete Ojala, Merit Lukka, Mari-Liis Jaanson, Melissa Mägisalu, Anni Ringenberg, Marleen Stokkeby (55. Marilin Pert), Reili Arumäe, Enelin Kannu, Kristel Eier

Your rating: Puudub Average: 4 (1 vote)