Hooaeg algas kaotusega!

Täna alanud Esiliiga B hooaeg algas oodatust kehvemalt. Uimaselt alanud kohtumine kestis sellisena lõpuni välja. Selgelt selle aasta halvim esitus sattus tänasele päevale. Kuigi esimesed ohtlikud momendid tekkisid kodumeeskonna värava all, siis kahjuks ei õnnestunud kuhtumist juhtima minna ja poolajale ujuti 0:0 seisult. Ära tuleb märkida Hansu head tõrjed, mis meeskonda veel mängus hoidsid.

Teine poolaeg jätkus sealt, kust esimene pooleli jäi. Kodumeeskond Kohtla-Järvelt oli igas elemendis pisut erksam ja seega Vändra poistel midagi erilist korda saata ei õnnestunud. Hoopis vastane karistas ära meie poiste eksimuse ja asus kohtumist ilusa rünnaku lõpetuseks 1:0 juhtima. Viimased 15 minutit suudeti vastasele juba korralikum surve peale panna ja jõuti paaril korral isegi löögile, kuid värav jäi löömata ja läbi aegade esimene kaotus Kohtla - Järve JK Järvele sai faktiks.

Palju õnne vastasele ja edu edasisel hooajal!

Koosseis: Hans, Martin, Toomas E., Maigo, Ronek, Ranet, Rein, Aare, Toomas M., Mihkel, Ander. Sekkusid Harris, Jargo, Gerth ja Kaarel.

Your rating: Puudub Average: 2 (2 votes)