98 poisid teenisid võidu!

Kuigi C klassi Eesti Meistrivõistlused ei ole veel meie laste jaoks alanud, siis ei passita niisama ja aegajalt võetakse vastastega mõõtu sõpruskohtumistes, et harjuda suure väljaku ja vahemaadega, mis erinevad väikese platsi mängudest oluliselt. Ühe sellise Matši pidasidki meie 1998 ja hiljem sündinud poisid maha teisipäeval, 15. mail, kui kohtuti Türi Metsakombinaadi väljakul sealse Türi JK Ganvixi esindusega.

Kohtumine algas Vändra võistkonnale paremini, kui arvata võis, sest juba 40 sekundil asusid väikesed karud kohtumist kapten Martin Pärna jalast 1:0 juhtima. Peale avaväravat mäng küll natuke võrdsustus, kuid ohtlike momentideni jõudsid vaid meie klubi pallurid. Ridamisi võimalusi luhtas kiire ründaja Harris Jürissaar, kes ei saanud kuidagi esialgu sihikut paika ja seega löögid lendasid nii üle, kui mööda. Poolaja lõpuks siiski Harris jala valgeks sai, kui tema teele saadetud löök oli püüdmatu vastase väravavahi jaoks. Puhkepausile mindigi 2:0 Vändra poiste eduseisus.

Teine poolaeg algas samuti Vändra poiste väikese survega. Türikate kõik vähegi ohtlikumad olukorrad likvideeris keskkaitses tegutsenud Tomir Feldman, kes on kaitseliinis mees omal kohal. Mõnel korral sekkus mängu otsustavalt ka puurimees Reivo Järve, kuid kahel korral ei suutnud  ka tema meeskonda halvimast päästa. Vahepeal lisasid oma kontole väravaid juurde nii Martin, kui ka Harris. Vastane lõi seisudeks 1:3 ja 2:4. Mõlemad kodumeeskonna väravad sündisid standardolukordadest. Esimene löödi Reivo selja taha nurgalöögi järgsest saginast ja teine tabamus sündis otse karistuslöögist. I-le pani punkti kohtumise lõpus  Martin Pärn, kelle kolmas tabamus mängust viis vändrakad juba 5:2 juhtima, millise tulemusega ka kohtumine sadamasse tüüriti.

Oma esimese EMV mängu peavad selle vanuseklassi poisid 25. mail, kui sõidetakse Tallinnasse külla sealsele FC Flora meeskonnale.

Your rating: Puudub Average: 5 (2 votes)